Názory klientov

0
celkové hodnotenie
4.7/5

“Chcel by som sa vám veľmi poďakovať za vašu pomoc. Za pár mesiacov som podľa váších odporúčaní vyriešil môj cca 5-6 ročný problém už na nejakých 90% a stále napredujem, aj keď niekedy si to človek hneď neuvedomí.”

Patrik

Po terapii sa cítim ako nový človek. Usmievam sa. Mal som silný strach, úzkosti a obavy o svoje zdravie aj hlavne o druhých (silná empatia), podstatne sa to zlepšilo. Nemal som chuť žiť a pocit, že už to nevydržím a zošaliem z toho. Objavil som že mám skutočne krásny dar empatie a potrebujem sa s ním naučiť pracovať. Ďakujem, Ďakujem, Ďakujem.

Matúš Kollárik, Martin

“EFT mi uplne zmenilo zivot. Negativne myslienky na ex-manzela sa vo mne hromadili niekolko rokov, zacali ma stahovat ku dnu. EFT ma jednoducho zachranilo. Po narodeni mojich dvoch deti je to tretia najdolezitejsia vec v mojom zivote, za ktoru som vdacna. Keby som o tejto metode vedela skor, nemusela som sa tolko trapit.”

p.Š, Trnava

“Ďakujem Vám veľmi pekne za včerajšok, strašne Ste mi pomohli, lebo Ste mi svojimi pozorovaniami a poznámkami otvorili oči a ja som konečne mohla normalne reagovať. Keď sme skončili skype, tak som mala pocit, že som sa veľmi zreteľne niekam posunula a nadýchla, jednoducho začala inak uvažovať. Ja by som použila výraz, „odcyklila“. Je až neuveriteľné ako sa človek dokáže zacykliť v negativizme, keď je na neho vyvíjaný tlak, máte pravdu, negatívne priťahuje len negatívne. Okamžite ako som začala uvažovať inak a poriadne sa zamyslela nad tým, čo Ste sa mi snažili povedať, začali sa veci samé od seba meniť. Moja slabina je, že ak mám stres začnem negativizovať, chaosiť a neviem z toho von, na to si dám ešte EFT. Musím byť dočasne v strehu a dať na seba pozor, aby som nesklzla späť do starých koľají. Strašne Ste mi pomohli, pohovor som zvládla na 1 a postúpila so 4 ľuďmi do užšieho kola. Posledného. Tam sa rozhodne, kto získa miesto.
Teším sa na ďalšie stretnutie a veľká vďaka za otvorenie očí. Ste fakt dobrý terapeut. Čo by ľudia bez Vás robili? Boli by strašne zacyklení a nešťastní.”

Jana H. (17.2.2017)

“Pani Erika ma silne vyvinutú empatiu. Už len samotný rozhovor s ňou je zážitok a prináša úľavu. Najprv ma oboznámila s EFT technikou, ktorá mi prišla zo začiatku celkom vtipná, ale začala som ju vykonávať. Moje problémy nezmizli celkom, ale prestala som im pripisovať takú dôležitosť, až ma nakoniec prestali trápiť. V priebehu 3 mesiacov čo sme mali sedenia cez Skype som zaznamenala pokrok vo svojej psychike a ku koncu by som si nevedela spomenúť na to, čo ma trápilo, ak by som to nemala zapísane v zošite. Pani Erika sa mi venovala na 200 % a naučila ma prijať seba samu takú, aká som. Veľkým plus je komunikácia cez Skype, pretože som sa na naše sedenia nemusela nijak sociálne pripravovať a nič iné som neriešila iba seba a svoju psychiku. Čiže plne sústredenie z pohodlia domova. Okrem EFT terapie, ktorú keď vykonávam, nepotrebujem žiadnu psychoterapiu ma pani Erika oboznámila s literatúrou a poskytla mi materiáli, ktoré výrazne obohatili môj život a pomohli mi znovu získať stratene sebavedomie ako aj potvrdili mi, čo je v živote naozaj dôležite.

Katka (6.12.2016)

Milá pani Erika, ďakujem Vám, že ste ma zoznámili s obrovským darom pre život, vďaka ktorému prekonávam svoje zdravotné problémy, „akoby som mala obuté sedemmíľové čižmy“ (citujem ošetrujúceho lekára). Takto zatiaľ môžem opísať účinok EFT terapie. Slovo zatiaľ som použila preto, lebo v nej vidím oveľa väčší potenciál. EFT funguje absolútne na všetko, niekedy hneď a niektoré veci sa vyriešia časom akoby zázračne. 🙂 Všetkým, ktorí čítate tieto riadky vrelo odporúčam vyskúšať si EFT na vlastnom tele čím skôr. Môžete tak pomôcť nielen sebe a svojmu okoliu, ale aj zlepšiť kvalitu života na tejto nádhernej planéte. Pani Erika je výborná odborníčka a okrem kvalitnej EFT terapie má prehľad aj v podporných technikách a vie vám poskytnúť užitočné rady. Ja som s jej prácou veľmi spokojná.

p. Ivana (apríl 2016)

“Aká je moja skúsenosť s technikou EFT? Jedným slovom – fantastická. EFT mi už pomohlo niekoľko krát. Pamätám si, ako som veľakrát prišiel z práce a mal som problém sústrediť sa aj na najmenšie maličkosti, pretože som mal za sebou naozaj bláznivý deň. EFT mi pomohlo ukludniť sa a dokázať sa znovu koncentrovať a mat radosť zo života. Stalo sa, že sa u mňa objavila zdravotná ťažkosť a EFT mi ju zmiernila a aj odstránila. Je obdivuhodne, ako niektoré zdravotne problémy súvisia s nejakou našou skúsenosťou, zážitkom z minulosti. Jedna z veci, ktoré ma fascinujú je to, že EFT funguje aj keď človek tomu neverí. Erika ma úžasnú schopnosť vedieť kohokoľvek problém analyzovať, správne identifikovať a tak je sedenie s ňou vždy prospešné a môžem ho odporučiť každému.”

Erik, BA

S EFT som sa stretol ako následkom hľadania spôsobu ako odstrániť vnútornú nespokojnosť so svojim životom/ s prácou, vzťahmi, stanovovaním životných cieľov/. Prešiel som cez mnoho terapií vedených diplomovanými psychológmi aj alternatívnych, vedených skôr nadšenými laikmi. Všade som sa o sebe niečo dozvedel, niečo objavil, ale úľava , ktorú som hľadal, sa nedostavila. Po, môžem povedať, desiatkach rokov, som sa dozvedel o existencií metódy EFT. Prostredníctvom internetu som sa dostal k základným informáciám a začal som na sebe skúšať jej účinnosť. Výsledky boli dobré aj menej dobré, ale stále tomu niečo chýbalo. Skúšal som preto nájsť praktika, ktorý už absolvoval kurz EFT. To sa mi podarilo, ale výsledok jeho snaženia bola nula. Možno preto, že sám bol psychológ a príliš tejto metóde neveril. Na školách sa nevyučuje. Nevzdal som to a nakoniec som našiel terapeutku EFT Eriku Kráľovú. A čakal som zázrak, že po štyroch sedeniach bude zo mňa iný človek. Nestalo sa. Bol som tým veľmi sklamaný, ale nakoniec som v terapií pokračoval. A neoľutoval som. Zázrak sa síce nekonal, ale zmena môjho postoja k sebe samému aj k životu je očividná. Najmä v tom, že som si konečne uvedomil, že ja som tvorcom svojho života a nemôžem čakať, že zmenu k pozitívnemu žitiu zariadi nejaký ,,osvietený guru´´. A existuje pomoc, ktorú mám stále so sebou – EFT. Za to všetko ďakujem terapeutke Erike Kráľovej. Jej trpezlivý, nenásilný a inšpiratívny prístup priniesol výsledky. Nebolo to len používanie techník EFT, ale aj hľadanie spôsobu ich najlepšieho účinku v spoločných rozhovoroch a odporúčanie vhodnej doplnkovej literatúry. Pre mňa je taktiež dôležité, že mám možnosť poradenstva pri zložitejších životných situáciách. Môžem povedať, že v priebehu pol roka sa jej podarilo to o čo som sa bezúspešne usiloval tridsať rokov. Metóda EFT je vhodná pre každého. Potrebuje iba dve veci: chcieť to skúsiť a dobrého terapeuta.

J.P., Trnava

“Dlhe roky som sa snazila vydrzat v zlych vztahoch, praci, bala som sa ukoncit to, co nema zmysel zo strachu ze zostanem sama a nic pekne uz nebude. Vyskusala som vela terapii a zazila rozne pristupy. Vdaka EFT a terapeutke pri ktorej som mala prvy krat pocit ze „cita moje myslienky“som sa o velky kus posunula dalej. Dokazala som ukoncit to co ma nenaplnalo, ist bez strachu do samoty, pozeram sa do buducnosti s ocakavanim. Nasla som si novu pracu a nove pocity. Erika, svojim pristupom a zaujmom si mi velmi pomohla a pomohla si mi aj pozriet sa na seba trochu inak. Myslim si, ze ak niekto skutocne tuzi mat sa lepsie a pojde si za svojimi pocitmi a nevzda hladanie tak ten svoje stastie a pohodu urcite casom najde. Chcem ti podakovat pretoze som sa o kus posunula a bez sedeni s tebou by som teraz nebola tam kde som. Nasa praca mala zmysel aj v tom, ze som sa naucila nespoliehat sa iba na rady, sedenia a EFT ale zapojit aj vlastne zdroje a najst svoju silu. Dakujem.”

Lucia, Nitra

“Dnes je 29.1.2015 a začali sme spolupracovať od 6.11.2014. Výsledok sa dostavil, obojstranne. Stálo to zato. Ďakujem Vám. Veľká vďaka. EFT je zmysluplná metóda harmónie duše i tela.
Pre tých ktorí hľadajú záchranu a východisko z Vášho problému je : doporučujem pracovať na sebe každý deň, aj keď je nám krásne – bude nám ešte krajšie a keď je nám zle , bude nám dobre! EFT – Oslobodí nás z okov, ktoré ťažia dušu. Nájdete vyslobodenie. Podmienka je, že treba vytrvalo cvičiť prirovnám to užívaniu tabletky. Lekár Vám predpíše liek na uzdravenie, pacient sa uzdraví ak ho užíva pravidelne, nie lekár za nás berie lieky, podobne je to aj s metódou EFT. Ďakujem Bohu, že existuje táto možnosť žiť v svetle”

S pozdravom Harviľaková

“O EFT som sa dočítala len nedávno a táto metóda ma vnútorne veľmi oslovila. Predtým som mala totiž tendenciu odsúvať negatívne myšlienky, hoci aj nedoriešené veci, len aby som dala priestor pozitívnemu mysleniu ….za každú cenu…. proste pozitívne myslenia aj cez vlastnú mŕtvolu 🙂 …. takto to však nefungovalo… aspoň u mňa nie. Pretože všetko to odsúvané negatívne sa vo mne len zbieralo a potom vyplavovalo na povrch zamaskované do bolestí hlavy, chrbtice, nervozity, úzkosti, strachu…atď…. a myslite pri tom všetkom pozitívne….prosto to nešlo. Človek by asi mal chvíľu podumať aj nad negatívnymi emóciami a zážitkami, aby mohol fakty s pokorou prijať a potom s ľahkosťou opustiť. A práve to „s ľahkosťou opustiť“ sa pre mňa stalo možným práve pri EFT. Aby som bola presná, ako samouk v EFT som toto pochopila len čiastočne, ale úplné „osvietenie“ prišlo až pri EFT terapii s Erikou. Myslím si, že je skvelá v tom čo robí a mne osobne veľmi pomohla na mojej ceste. Vážim si ju a nebojím sa povedať že je to jeden z tých naozaj charizmatických ľudí, ktorých keď nám život pošle do cesty, tak máme naozaj šťastie!”

Lenka, Michalovce

Začnem od konca. Našlo sa riešenie môjho problému za pomoci EFT, získala som naspäť svoje sebavedomie, zlepšila sa mi kvalita života pomocou metódy EFT. Pani Erika ma v týždenných intervaloch (je to potrebné, aby odborná pomoc prichádzala pravidelne), skontrolovala a väčšinou sa vynárali nové a hlbšie problémy, resp. úlohy, ktoré sme ani Ja ani pani Erika netušili, ako silne brzdili vyriešenie môjho obrovského problému. Účinok metódy EFT účinkuje tak ako antibiotiká, ak ich beriete nepravidelne, alebo prerušíte liečbu, k uzdraveniu nedôjde. Ja ako užívateľ EFT, som sa až zažrala do tzv. domácej úlohy EFT. Spracovávala som jednu úlohu po druhej, dôvod bol veľa významný. Ak je niekto v úzkych chytá sa aj slamky. Ja som sa chytila slamky – EFT a tá slamka ma vytiahla na povrch, znovu som zmocnela a pozerám sa naspäť na svoj problém už nie ustráchane, ale reálne ho viem vyriešiť. Preto vrelo odporúčam EFT pod odborným vedením pani Eriky Urban, aby sa dodržiavali pokyny na úspešné a účinné výsledky metódy EFT. Zasejete semienko spolu s pani Erikou a ďalej sa sami staráme, aby sme zožali bohatú úrodu.
V krátkosti môj problém: Potrebovala som do 60 dní vyplatiť exmanžela podľa rozhodnutia súdu. Išlo o sumu 58 000 Eur. Brzdilo ma: Hrozná predstava, že ak ich nepozháňam tak sa exmanžel vyhrážal exakútorom. Desivá predstava kde budem bývať. Snažila som sa nehnuteľnosť predať, ale kupec sa nenašiel. Snažila som typovať v Lote. Nervy boli na dranc. Nespala som, nemohla som sa sústrediť na prácu, skrátka žiť sa Vám nechce.
Potom som začala s EFT. Treba vydržať. Dnes sa riešenie našlo. Elegantné riešenie. Vyriešilo to univerzum a to: spravodlivo, rozumne podľa mojich reálnych možností. Strach pominul, nespavosť odišla spolu s bezmocnosťou. Žiaden právnik, advokát by na takéto elegantné riešenie neprišiel.

p. Melany

Teším sa, že EFT účinkuje. Overovala som si to tak, že som si urobila prestávky a znova začala. Veľmi sa tomu teším a ďakujem Vám ešte raz za odborné vedenie.

p.Luptáková, ZV

Terapia u Eriky mi vyrazne pomohla a ukazala velmi ucinnu techniku pre kazdodenny zivot. Velmi ocenujem jej profesionalny a zaroven ludsky pristup plny zaujmu a snahy urobit maximum. S plnym vedomim ju mozem odporucit. Dakujem.

D., BA

„No…mám potrebu napísať o mojich skúsenostiach s EFT. Začalo to tým, že som čítala knihu iného zmerania ( o frekvenciách a ich pôsobení na organizmus), a autor tam veľmi často spomínal úžasné účinky EFT. Potrebovala som doriešiť svoj vzťah k sebe samej, a tak som sa zúčastnila terapie EFT u Eriky. Na začiatku sa ma Erika spýtala, kde „mám“ svoj hnev a neprijatie svojho fyzického tela na stupnici od 1-10. V tom čase to bolo 9. Erika ma veľmi citlivo a intuitívne viedla otázkami k rôznym pohľadom na seba. Formulovala podľa toho afirmácie, ktoré sa v priebehu terapie menili. Odchádzala som spokojná, kľudná a s vidinou, že sa dokážem mať rada. Avšak počas nasledujúcich dvoch dní, keď som sadala k „domácej úlohe“ od Eriky a chcela som začať poklepávať, prepadol ma obrovský hnev a vzdor. Všetko som negovala. Komunikovala som s Erikou o mojich pocitoch. Klobúk dole, že Erika naozaj zvládala moje negácie na profesionálnej úrovni. Vysvetlila mi, že je to prirodzené, ak človek má aj takéto pocity, že je to proces, pri ktorom sa to vyplavilo. Uzavrela som to, že proste nie každá metóda je pre každého, a mne asi nevyhovuje. Prišiel ďalší deň, a ja som si postupne začala uvedomovať, že to, čomu sa bránim, to, čo nechcem aby bolo, bude stále pretrvávať, kým to neprijmem. Kým to nepríjmem, nemôže sa to stať minulosťou. Toto zmenené myslenie, mi nastolilo „aha“ moment. Spontánne som začala poklepávať. Vety mi zrazu išli samé od seba. Asi po 5 tich minutách som bola na stupnici od 1-10 na čísle 6. Pre mňa to znamenalo výrazný pokrok, keďže posledné tri roky som pod 9. asi nikdy neklesla. Hoci som len na začiatku terapie EFT, ale vrelo odporúčam – naozaj nastávajú v človeku zmeny. Zmeny sú podľa mňa viditeľné nie len v čase poklepávania, ale terapia pôsobí neustále.“

D., BA
Zlepšite si kvalitu života pomocou EFT
Návrat hore