TND

01.

Bachova kvetová terapia

Bachova kvetová terapia je 38 druhov kvapiek vyrobených z kvetov rastlín. Jednotlivé esencie sú určené pre jednotlivé negatívne emócie, uvoľňujú zablokovanú energiu, potláčané alebo nespracované pocity, strachy, bolesti z minulosti, ktoré sú v našom vnútri nahromadené a často prerastú do fyzických ťažkostí.

Okrem 38 druhov jednotlivých esencií existuje aj tzv. Krízová esencia (Rescue remedy) v ktorej je už zmiešaných 5 z 38 esencií (Impatiens, Star of Bethlehem, Cherry Plum, Rock Rose, Clematis). Je vhodné mať ju vždy pri sebe a použiť ju pri všetkých krízových, vypätých, stresových situáciách (zlé správy, skúšky, hádka, dopravná nehoda, šok….).

Rescue remedy sa vyrába už aj bez obsahu alkoholu pre deti a pre domácich miláčikov. Krízovú esenciu predávajú aj niektoré obchody so zdravou výživou a lekárne.

02.

Ako si vybrať ?

Najčastejším spôsobom je telefonický rozhovor alebo e-mail s poradcom Bachovej kvetovej terapie, kde opíšete svoje pocity a podľa nich spoločne vyberiete esencie. Niektoré esencie majú veľmi jemné odlišnosti a poradca Vám pomôže vybrať. Po výbere esencií poradca vyrobí mix a pošle Vám ho poštou.

 

03.

Tabuľka esencií

Keď som sa prvýkrát stretla s EFT, ohromilo ma to. Prepojenie mysle a tela. Niečo tak flexibilné a účinné. Sama som mala v tom čase zdravotné problémy spôsobené hlavne stresom a tak som sa rozhodla to vyskúšať. Našla som nielen niečo čo pomohlo mne, ale aj výborný spôsob ako byť nápomocná iným. Nebojte sa to vyskúšať. EFT Vám naozaj môže zmeniť život :-).

Prečítajte si pozorne popis jednotlivých esencií a počúvajte svoj vnútorný hlas. Ktoré z kvapiek Vás oslovujú? Aké negatívne  emócie cítite?

Bachovky leták

Návrat hore