Kódy života

01.

Kódy života numerologický rozbor

Kódy života sú duchovné numerologické rozbory zamerané na sebapoznanie, pochopenie svojich vzájomných vzťahov, liečenie a transformáciu blokov a precítenie svojej duše. Získate tak objektívny pohľad na svoj život, na svoje dary a kľúč, s ktorými sme sem prišli naplniť svoje životné poslanie. Životná cesta je súhrn výziev, ktoré sú zakódované v dátume narodenia. Uvedomíte si svoje dary, životné poslanie a výzvy na ktorých máte pracovať.

Ponúkam vám možnosť vypracovania písomných numerologických rozborov:

Numerologický rozbor dátumu narodenia v ktorom sa dozviete svoj Kód života – hlavnú charakteristiku svojej osobnosti, – aké máte životné poslanie, – svoju cestu k naplneniu svojho poslania, aj to – aké sú vaše výzvy v živote. Dozviete sa viac o svojej – vnútornej psychike – podstate. Aký je váš vek duchovnej dospelosti, vaše deväťročné vibrácie, v ktorej ročnej vibrácii sa práve nachádzate a akú kvalitu a účel mali vaše dôležité vzťahy.

Písomný numerologický rozbor si môžete objednať cez email: kodyzivota@eft-terapia.sk , cena je 34€

Numerologický rozbor vzťahu z ktorého sa dozviete, aká je kvalita a účel vášho vzťahu. Či je to vzťah karmický alebo vývojový, ako môžete toho druhého lepšie pochopiť, aké sú v ňom dary, akou cestou môžete naplniť daný vzťah a aké je jeho poslanie.

Písomný rozbor vzťahu si môžete objednať cez email: kodyzivota@eft-terapia.sk , cena je 25€

Návrat hore