O mne

01.

Erika Urban

Volám sa Erika Urban a vítam Vás na mojich stránkach. Vždy ma fascinovala ľudská myseľ a v priebehu života som si čoraz viac uvedomovala, aké dôležité je mať vyrovnanú myseľ, nájsť vnútorný pokoj a obnoviť svoju stratenú rovnováhu. Niekoľko rokov som žila v zahraničí, kde som sa popri práci venovala rozličným kurzom a sebavzdelávaniu. 

DSCF5053
02.

Hľadanie

Jedným z nich bol kurz švédskej terapeutickej masáže, a hoci mi pocit, že pomáham klientom zbaviť sa bolesti a napätia prinášal veľkú radosť, uvedomovala som si, že to ešte nie je presne to, čo hľadám. Keď som sa prvýkrát stretla s EFT, ohromilo ma to. 

A girl with had sitting on the green lawn near the lake
03.

EFT

Prepojenie mysle a tela. Niečo tak flexibilné a účinné. Sama som mala v tom čase zdravotné problémy spôsobené hlavne stresom a tak som sa rozhodla to vyskúšať. Našla som nielen niečo čo pomohlo mne, ale aj výborný spôsob ako byť nápomocná iným. Nebojte sa to vyskúšať. EFT Vám naozaj môže zmeniť život :-).

Woman doing EFT on the karate chop point. Emotional Freedom Techniques, tapping, a form of counseling intervention that draws on various theories of alternative medicine.

EFT sa venujem od roku 2009

Všetky tri úrovne EFT som študovala v Írsku pod vedením Michelle Hardwick, ktorá sa túto techniku naučila priamo od zakladateľa EFT Garyho Craiga.

Certifikáty

2016 – Kurz pozitivní psychologie (online štúdium)
2016 – Seminár Úspešný kouč (Slovensko, Piešťany)
2011 – Bachov medzinárodný vzdelávací program level 1 (Slovensko, Bratislava)
2009 – EFT level 3 (Írsko, Kinsale)
2009 – EFT level 2 (Írsko, Kinsale)
2008 – EFT level 1 (Írsko, Kinsale)

Scroll to Top